Kurumsal

Başteks Tekstil San.Tic.Ltd.Şti. 1996 yılında Afyonkarahisar'ın Başmakçı İlçesinde kurulmuş olup, 12.000 m2 kapalı alan ve 15.000 m2 açık alan üzerinde tekstil ürünlerinin (havlu, bornoz, penye, pike, bürümcük kumaşların) fason olarak reaktif ve indantren boyama ve apre işlemlerinin yapıldığı entegre bir tesistir. Günlük 25 ton kapasitesi ve 150 çalışanıyla Denizli ve Bursa İllerindeki ev tekstili üreticilerine hizmet vermektedir.

 Sektördeki 25 yıla yakın tecrübesiyle fason boyama ve apre işlemlerinin yanında ev tekstili ürünlerinin üretimi alanında da faaliyete başlamış olup, ürünlerin yurt içi ve yurt dışına satışı gerçekleştirilmektedir.
Kaliteli üretim, hızlı servis ve müşteri memnuniyeti Başteks Tekstil’in temel prensiplerini oluşturur.

Başteks  Tekstil olarak, müşterilerimize en iyi hizmeti vermek, kuruluşumuzdan bu yana en büyük hedefimizdir.
Ekibimizle, müşterilerimizin talep ve tavsiyelerini dikkate alarak dünyadaki şirketlerin birincil tercihi olma yolunda ilerlemekteyiz. Bu hedefi sağlamak için dünya çapında geçerliliği olan kalite belgeleri ile üretimimizi sürdürüyoruz. Kalitemizi belgeleyen sertifikalarımız OEKOTEX vb… olarak sıralanabilir. Bunlara ek olarak kapsamlı denetlemeler gerçekleştiren müşterilerimizin tüm şartlarını sağlamış bulunmaktayız.
Müşterilerimizin bize olan güveni ve desteği ile kalitemizi geliştirmeye ve yükseltmeye devam edeceğiz.
 

25+

Yıllık Tecrübe

12000+

Kapalı Alan

150+

Çalışan

15+

Ülkeye İhracat